Vánoční trhy Opava

Oblíbené svátky roku jsou pomalu tady a vy pořád nevíte, na jaké trhy se letos s rodinkou vydat? Vánoční trhy v Opavě zajisté splní veškerá Vaše očekávání.

Na trzích si můžete kromě zajímavého programu vychutnat také tradiční vánoční občerstvení. Podávat se zde budou sladké trdelníky, domácí bramboráky, horké polévky, klobásy nebo langoše. Kromě jídla si můžete vychutnat také vynikající svařené víno, grog, punč nebo horkou čokoládu. Pro své blízké zde pak můžete koupit drobné dárečky v podobě vánočních dekorací, slaměné věnce, skleněné ozdoby, ručně vyráběné svíčky nebo sladké perníčky. Pro děti je na trzích připraven betlém, kolotoč a tvořivé dílničky.

Tento rok slibují pořadatelé trhů na stáncích lepší nabídku než v minulých letech. Stánky by měly být pouze od místních prodejců a ti zde budou nabízet své regionální produkty. Těšit se můžete na slezské speciality, chutné občerstvení a mnoho dalšího.

 

Vánoční trhy v Opavě

Vánoční trhy letos v Opavě začínají 26. listopadu a končí v pátek 23. prosince. Na návštěvu trhů máte celkem 28 dní, otevřeny budou vždy od 10:00 do 18:00 hodin. Trhy se konají na Dolním náměstí a jsou doprovázeny bohatým kulturním programem. Vánoční strom bude rozsvícen poslední listopadovou sobotu v 17:30 hodin. Strom vždy slavnostně rozsvítí sám primátor města.

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasovalo: 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *