Vánoční trhy Hradec Králové

Na vánočních trzích v Hradci Králové se můžete setkat s výrobci nejrůznějších drobných dárků spojených s tradičními i uměleckými řemesly. Kromě nejrůznějších dobrot si můžete na trzích koupit výrobky z bižuterie, různé hračky, kovářské výrobky, pletené zboží, vlněné bačkory a čepice, ručně vyráběné svíčky, formičky na cukroví, vánoční ozdoby a další předměty, které zajisté udělají pod stromečkem radost Vašim nejbližším.

V Hradci Králové pořádá tyto trhy už několik let Hradecká kulturní a vzdělávací společnost. Trhy jsou přizpůsobeny jak dětem, tak dospělým a zlákají zajisté i ty, kteří se doposud na vánočních trzích ještě nikdy nezastavili. Hradec Králové je už samo o sobě velmi krásné město, zkuste ho však navštívit v předvánočním čase a zajisté se zamilujete!

 

Vánoční dobroty

Kromě krásných dárkových předmětů najdete na trzích také širokou nabídku dobrot a laskomin. Ochutnat můžete například maso na rožni, nakládané sýry, domácí bramboráky nebo klobásy. K pití si můžete dát horkou medovinu, punč, čaj, kávu nebo svařené víno. Za zkoušku pak stojí rozhodně i sladké trdelníky, valašské koláče, štramberské uši, turecký med, čokoládové bonbóny nebo vánoční perníčky.

 

Vánoční trhy v Hradci Králové

Vánoční trhy letos začnou 10. prosince a skončí 18. prosince 2016. Zastavit se tady můžete vždy od 9:00 do 18:00 hodin. Trhy se každoročně konají na Masarykově náměstí. Stánky jsou vždy plné vánočních ozdob, drobných dárků, keramiky, oblečení, cukrovinek, horkých nápojů, trdelníků nebo lahodných bramboráků.

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hlasovalo: 0

Jeden komentář

Zanechat komentář
  1. To byl program pro „Chystáte se na vánoční trhy v Hradci Králové? Zobrazte si program a data pro rok 2020 . Kde v Hradci na vánoční a adventní trhy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *