Laserové vánoční projektory nastavíte již za 5 minut!

Velká recenze a porovnání nejlepších vánočních dekoračních laserů na našem trhu.

Vánoce mají lidé spojeny s pohodovou atmosférou. K té ale nepřispívá jen dostatek jídla, setkání s rodinou či společné aktivity. Velkou roli hrají i vánoční dekorace. Ať už máte rádi decentní výzdobu, nebo něco výraznějšího, máme pro vás zajímavý tip. Pořiďte si laserové osvětlení!

Vánoční laserové osvětlení zaujme náhodné kolemjdoucí i návštěvníky. Každý z výrobků dokáže po setmění vykouzlit originální pohyblivý obrazec. Po zapnutí tedy nedostanete jen statický obrázek, ale věrnou simulaci padajících vloček, pohybující se sněhuláky a další ornamenty.

Vybírat zkrátka můžete z nepřeberného množství dostupného zboží. A abyste nešlápli vedle, připravili jsme pro vás tohoto průvodce. V něm si popíšeme důvody, proč si vůbec laserové osvětlení pořídit, a ukážeme vám i nejlepší výrobky.

1. místo

Laserový projektor Star Shower

2. místo

Projektor pro osvětlení domu

3. místo

Projektor s motivem vloček

4. místo

Vánoční projektor s časovačem

5. místo

Úsporná laserová show (LED)

Co v této recenzi najdete?

Vánoční laserový projektor Star Shower

Zdroj: alza.cz

Tisíce hvězdiček, spousta pohybujících se světýlek – to vše stisknutím jednoho tlačítka. Že to zní dobře? Tak potom zpozorněte. Vánoční laser projektor Star Shower totiž právě tento zážitek nabízí.

Nejlepší práci odvede v exteriérech, kde může využít rozlehlého prostoru jako promítacího plátna. Ani v interiérech se ale neztratí. Tam zase vytvoří parádní atmosféru pro večírek a další společenské akce.

Nezávislý na roční době a počasí. Takový je ve zkratce Star Shower Motion. Jeho služeb využijete jak v parných letních měsících, tak během tuhé zimy. A díky promítaným ornamentům přijde vhod nejen během Vánoc, ale i v průběhu celého roku.

 

Co vám toto laserové vánoční osvětlení nabídne?

Zapojit do zásuvky, stisknout tlačítko a nechat projektor dělat svoji práci. Tak málo stačí k tomu, aby se váš dům rozzářil symfonií barev a ornamentů. K naprosté spokojenosti ale chybí poslední krok – výběr vzorů. Těch Star Shower Motion nabízí hned tisíc.

Osvětlení pak využije celou šířku vašeho domu. Použije okna, střechu a samozřejmě zeď k vykreslení vybraných vzorů. Pokud můžete nabídnout „plátno“ do 300 m², užijete si promítání bez limitací. A náklady na provoz jsou díky jeho energetické šetrnosti nízké, což potěší nejednoho šetřílka.

 

Specifikace a zajímavé funkce

Jak už bylo zmíněno výše, Star Shower Motion promítá tisíce částicových efektů v podobě hvězdiček a dalších tvarů. K tomu dopomáhá přes šest tisíc světelných bodů. Dostatečná svítivost zase otevírá možnost postavit projektor až do vzdálenosti 100 metrů od objektu.

Konstrukce je robustní a vodotěsná. Dokáže odolat dešti, sněhu i přímému slunečnímu svitu. K zahození není ani funkce automatického vypínání a zapínaní. Jakmile přijde soumrak a následně se rozední, budete mít o všechno postaráno, aniž byste lidově řečeno „hnuli brvou“.

Osvětlení domu pomocí LED projektoru

Zdroj: alza.cz

Vhodná kombinace je vždy důležitá. O to víc pak u vánočních ozdob. Ty spolu musí ladit nejen barevně, ale i tematicky. V exteriéru navíc můžete dosáhnout skvělého výsledku, aniž byste museli podstupovat lezení po střeše za účelem věšení světel a další nebezpečné činnosti. Stačí na zahradu zapíchnout vánoční LED projektor a nechat práci na něm.

 

Co všechno vánoční LED osvětlení dokáže?

Pokud sáhnete právě po LED osvětlení, můžete očekávat parádní hru světel a barev. Výjimkou nejsou ani 3D efekty. A díky LED technologii ještě ušetříte. Diody jsou energeticky šetrné a nabízejí dostatečný výkon i nižší spotřebu. Vyjádřeno v číslech, můžete dosáhnout až 99% úspory v porovnání s klasickým dekoračním osvětlením.

Produkty Star Shower disponují krytem z dostatečně tvrdého plastu. Každá dírka je pevně utěsněna, takže do ní nevnikne ani kapka vody. Zařízení si tak poradí nejen s dotěrným deštěm, ale i jeho zmrzlou obdobou (sněhem).

 

Který laserový projektor vybrat? A jaké jsou jejich výhody?

Jednoduchost nastavení. To je hlavní devíza laserových projektorů. Stačí strčit kabel do zásuvky, vybrat jednu z předem připravených šablon a nechat se unášet na vlnách vánoční atmosféry. Šablony jsou navíc přizpůsobitelné. Změnit jde jejich barva, intenzita světla, motivy i střídání jednotlivých programů.

Osvícení velké plochy domu patří taktéž k velkým výhodám. Tou nejzajímavější je ale úspora oproti klasickému osvětlení, která může klesnout až o 99 %. v závislosti na diodách a dalších faktorech (například stáří).

A nyní, když už znáte ty nejpodstatnější benefity, si pojďme ukázat produkty, do nichž se vyplatí investovat.

Padající sníh mrknutím oka aneb venkovní LED projektor s motivem vloček

Chcete nepřehlédnutelné sněhové vločky? Pak jste našli přesně to, co hledáte. Tento LED projektor vykouzlí scénu s padajícími sněhovými vločkami na vaší zdi stisknutím jediného tlačítka.

 

Mám velký dům. Osvítí projektor celou plochu?

Velikost osvětlené plochy závisí na vzdálenosti mezi promítačem a zdí. Maximálně se jedná o 12 metrů mezi dvěma body. V tomto případě vznikne podívaná o velikosti 80 m². S každým odebraným metrem pak musíme  odečíst zhruba 6 m² z velikosti plochy.

Snažte se ji každopádně uzpůsobit tak, aby zabírala rovnou a neosvětlenou část. Ve chvíli, kdy vločka narazí na sklo či nerovnost, ztmaví se a je tak hůře viditelná. Snažte se tomu tedy vyvarovat. Zbytečně byste si zkazili příjemný zážitek.

Snadné ovládání a několik motivů nabízí vánoční LED projektor s časovačem

Padající vločky potěší oko, časem ale omrzí. Tomuto problému předejdete, pokud si vyberete promítač s větším množstvím motivů. Jakmile jeden z ornamentů přestane udivovat, jednoduše přepnete na další. A tento vánoční LED projektor jich nabízí hned osm.

Promítejte sněhuláky, stromečky, hvězdičky či světélkující objekty až do vzdálenosti 15 metrů. Rozveselte vaši fasádu a prozařte temné vánoční noci. To vše na ploše o velikosti až 40 m².

Prvotřídní a úsporná podívaná díky LED diodám

Využitelný po celý rok, široká paleta motivů a dvojice barev. To vše kombinuje LED projektor, jenž osvětlí váš dům nejen zvonečky či vločkami, ale i bodovými světly. Jejich kombinací tak vznikne parádní podívaná, která vás nepřivede na mizinu.

Přívod energie je zajišťován napájecím kabelem o délce 3 metrů. LED diody potom zajistí, aby byla přivedená elektřina využita na maximum. S cenou pohybující se mezi výše zmíněnou dvojicí tak jde o zlatou střední cestu.

Shrnutí recenze vánočních laserových projektorů

Investice do laserového projektoru oživí vaši vánoční výzdobu. Přidá zcela nový prvek, který v kombinaci s další výzdobou vytvoří neuvěřitelnou podívanou. Zázraky zvládne i jako samostatná jednotka, zvlášť pokud dostane dostatek prostoru ukázat se.

Nyní už tedy zbývá zodpovědět poslední otázku: Jaký projektor vybrat? Výše zmíněná pětice nabízí zajímavé motivy i robustní konstrukci, záleží tedy jen na vás, který zvolíte. Vybrat ten správný ale není lehké, proto jsme vybrali za vás. Vítězy této recenze si zobrazíte výše.

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 16

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *