Jak správně složit ubrousky na štědrovečerní tabuli? (+inspirace)

Chcete, aby letošní Vánoce byly naprosto dokonalé?

Jak jistě víte, k dokonalosti patří také pečlivost a precizní detaily. Protože je nejdůležitější částí Štědrého večera bezesporu vánoční večeře, obzvlášť záležet byste si doma měli dát na správném stolování. My Vám poradíme, jak správně a kreativně složit ubrousky na štědrovečerní tabuli.

Zlaté kroužky

Pokud máte na svém porcelánu zlaté prvky, nejvhodnější a také nejjednodušší možností, jak hostům podat ubrousek jsou zlaté spony na ubrousky. Prstenec si můžete pořídit v jakémkoliv dekoračním obchodě nebo si ho doma sami vyrobit. Ubrousek můžete svázat také kouskem provázku nebo jmelí natřeného zlatou barvou. Ubrousek se dá spojit také krásnou broží.

Mašle

Chcete-li mít štědrovečerní tabuli, na které Vaši hosté zajisté jen tak nezapomenou, svažte talíře i s ubrouskem k sobě velkou látkovou mašlí. Hosté tak budou mít již po zasednutí ke stolu pocit, že si rozbalují první vánoční dárek.

Sněhová vločka

Pokud chcete, aby byl celý stůl prostřen ve vánočním duchu, zkuste i ubrousky složit do tvaru sněhové vločky. Jak na to se dozvíte v tomto videu.

Ubrousky ve tvaru vánočního stromečku

Záleží Vám na detailech a chcete mít vše naprosto perfektní? Zkuste svým hostům složit podle tohoto jednoduchého návodu ubrousky do tvaru vánočního stromečku. Není to nijak složité a zajisté to ohromí jak děti, tak dospělé.

Příbory

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu nebo zůstanete-li u svého starého způsobu prostírání, nezapomeňte, že velmi důležitou součástí stolu jsou také kvalitní a vždy naprosto vyleštěné příbory.

Jak se prostírá Štědrovečerní tabule? Inspirujte se.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 14

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *