Kde výhodně nakoupit v povánočních slevách?

Vánoce už pomalu končí a Vy přemýšlíte o nákupech?

Jak jistě víte, řada řetězců má po skončení vánočních svátků připraveny výhodné povánoční slevy, ve kterých se dá za nízkou cenu nakoupit vše od oblečení až po jídlo. Kam se teda v povánočním čase vydat?

 

Proč je rozumné nakupovat po Vánocích?

Zatímco v předvánočním shonu nakupujeme doslova vše, co nám přijde pod ruku, sháníme vánoční dárky a nekoukáme na cenu a často koupíme i to, co by nás za normálních okolností vůbec nenapadlo, po Vánocích jsou naše nákupy mnohem rozumnější. Nakupujeme jen to, co opravdu potřebujeme, jsme klidní a vyrovnaní, a navíc můžeme nakoupit i s příjemnou slevou, o které se nám třeba před Vánoci ani nezdálo.

 

Internetové obchody

Stejně jako pro kamenné obchody, jsou i pro internetové prodejce Vánoce nejdůležitějším obdobím v roce. Když Vánoce skončí, zbavují se prodejci nahromaděného zboží, které se neprodalo a prodávají ho mnohdy i s 80% slevou. Pokud tedy máte doma už velké děti a chcete ušetřit a vyjít s rodinným rozpočtem, můžete si všechny vánoční dárky nadělit až po Vánocích. Přes internet se dá v dnešní době koupit snad už opravdu všechno, takže si zde na své přijdou zajisté všichni členové Vaší rodiny.

 

Slevy už před Vánocemi

Některé obchody přišly s inovační myšlenkou a začali se slevami už těsně před Vánoci. Není totiž žádným tajemstvím, že někteří z nás a zejména pak muži, nakupují vánoční dárky až těsně před Štědrým dnem. Toho loni využili některé obchodní domy a začali se slevami už 22. prosince. Pro prodejce jsou totiž výprodeje důležité zejména proto, aby vyprázdnili své sklady. Věci, které se během Vánoc nebo těsně po nich neprodají, jsou totiž pak v novém roce jen velmi těžce prodejné.

 

Kde hledat slevy?

Každoročně s předvánočními a povánočními slevami, ve kterých můžete koupit zboží i s 50% slevou přicházejí značky, ke kterým patří například Tchibo, H&M, ElectroWorld, Sportisimo, C&A, hračkářství SPARKYS, oblíbená značka šperků PANDORA, Gate, CCC nebo Reserved. Velmi oblíbené jsou pak také slevy v obchodním domě IKEA, kde se s povánoční slevou prodává nejen vánoční zboží a dekorace, ale také bytové doplňky, textilie a nábytek.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *