Tip na dárek: Wellness víkend

Přemýšlíte již delší dobu marně nad tím, co letos darujete svým nejbližším? Překvapte je originálním dárkem v podobě uvolnění a relaxace. Právě toto totiž zažijí, když jím darujete poukaz na ničím nerušený Wellness víkend.

Tento druh relaxace je oblíbený nejen u žen, ale také u mužů a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Každý měsíc navštíví tato zařízení tisíce spokojených klientů, kteří domů odjíždějí odpočatí a plní nové energie do dalších dnů. Výhodou odpočinku ve wellness centrech je to, že zde budete mít k dispozici nejen svůj pokoj s vlastní koupelnou a jiným sociálním vybavením a předem zamluvené procedury, ale také bazény, páry, sauny, fitness a mnohá další vybavení, které pak po čas svého pobytu můžete neomezeně využívat. Neváhejte a udělejte rezervací jednoho z těchto pobytů svým nejbližším opravdu Veselé Vánoce!

Wellness procedury

Mezi nejoblíbenější a samozřejmě také nejvyhledávanější wellness procedury patří rozhodně masáže. Ve wellness centrech se nejčastěji setkáte s masáží klasickou, masáží celého těla, speciální masáží horkými lávovými kameny, podvodní masáží, masáží tlakovou, masáží chodidel nebo masáží hlavy a krku. Pro ty, kteří masírování zrovna neholdují, jsou ve wellness lázních připraveny také bahenní, očistné nebo parafínové zábaly. A komu by nevyhovovaly ani zábaly, ti mohou vyzkoušet aromaterapeutickou bublinkovou koupel s bylinnými přísadami, pitnou léčbu, peeling nebo mnohé další.

 

Ubytování

Během pobytu budete Vy nebo Vámi obdarovaný jedinec ubytování ve vkusně zařízeném wellness hotelu či penzionu, kde najdete vše, co byste mohli v průběhu svého pobytu potřebovat. Ve Vašem pokoji najdete většinou dvoulůžkovou nebo jednolůžkovou postel, TV + satelit, internetové připojení, úložné prostory, minibar a trezor. Součástí pokoje je pak samozřejmě i vlastní koupelna s WC a na požádání můžete dostat také pokoj s balkonem. Wellness hotely a penziony jsou vždy umístěny v pestré okolní přírodě, takže nemusíte mít strach, že byste se začali po jednom dni nudit. Návštěvníky, kteří se na pobyt vydají vlastním autem, pak jistě potěší fakt, že ve většině wellness hotelů je parkování přímo u hotelu zahrnuto již v celkové ceně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *