Velká vánoční jízda / Arthur Christmas

Vánoce se rychle blíží, jak ale Santa zvládne dovést dárečky všem dětem na celém světě za jednu noc?

Existuje opravdu Severní pól? A proč, když děti na googlu hledají život na Severním pólu nikde nic nevidí? Tohle vše se dozvíte ve fantastickém vánočním filmu Velká vánoční jízda.

Arthur je druhý syn Santy Clause a Vánoce jsou pro něj posvátným dnem plným radosti a veselí. Jeho táta a bratr však tenhle pocit už pár let nemají a starají se jen o bezproblémové doručení dárků pomocí moderních technologií. Když však jedné holčičce z Anglie zapomenou dárek doručit Arthur a jeho děda, který byl Santou před mnoha lety opráší staré sáně, zapřáhnou soby a vyráží společně na dobrodružnou cestu plnou nástrah s jediným cílem – doručit dárek včas a neobrat tak o kouzelný moment z nalezení vysněného dárku pod stromečkem ani jedno dítě. Stihnou dárek doručit než vyjde slunce? A který syn se nakonec stane novým Santou? To vše se dozvíte v téhle bláznivé animované pohádce, která jistě nadchne všechny milovníky vánočních filmů.

Naše hodnocení: 100%

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 128

3 Komentáře

Zanechat komentář
  1. Miluju Vánoce a hlavně když může být člověk kreativní a cokoliv ho napadne, tak může udělat… Cukroví vánoční ozdoby na stromeček, vánoční ozdoby v domě a na domě a další… 🥰👼😉😇🌟❄️🎁🎄 VŠEM PŘEJI CO NEJHEZČÍ VÁNOCE A HLAVNĚ POHODU A HODNĚ DÁRKŮ A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZDRAVÍ A LÁSKU ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *