Vánoční trhy Karlovy Vary

Vánoční atmosféra na nás v prosinci dýchá snad opravdu na každém rohu. Pokud ale letos chcete v adventním čase zažít něco nového, vyrazte s celou svou rodinkou do Karlových Varů! Vánoční trhy Karlovy Vary mají pro své návštěvníky vždy připraven celý sortiment s občerstvením, dárkové předměty, ale i nejrůznější atrakce pro děti a dospělé. Tento rok se můžete poprvé těšit na umělé venkovní kluziště! Děti se můžou zabavit také na kolotoči, prolézačkách s balónky, projet se vláčkem nebo navštívit Ježíškovu tvořivou dílnu. Dospělí si mezitím mohou vychutnat horké svařené víno nebo medovinu a poslechnout si živou hudbu.

Další novinkou budou letos na trzích keramické hrníčky s vánočními motivy a logem města. Do hrnečku si můžete u stánků rovnou nalít teplý nápoj na zahřátí a poté si ho s sebou odnést domů jako milou vzpomínku.

Jako doprovodný program je pro návštěvníky trhů připraveno loutkové divadlo, vystoupení místních pěveckých sborů a různé programy základních a uměleckých škol. Nechybí samozřejmě ani nejrůznější taneční vystoupení.

 

Vánoční trhy v Karlových Varech

Vánoční trhy se v Karlových Varech již celá léta konají před hotelem Thermal. Ani letos tomu tedy nebude jinak. Vánoční trhy můžete navštívit v období od 27. listopadu do 1. ledna. Samozřejmostí je pestrý program, který doprovodí několik známých českých umělců. Trhy, atrakce a Ježíškova dílna pro nejmenší, jsou otevřeny vždy od 11:00 do 19:00 hod.

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Hlasovalo: 43

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *