Vánoční dárky podle horoskopu

…aneb vyberte ten správný vánoční dárek dle znamení zvěrokruhu.

Nevíte si rady s dárkem pro své blízké? Zkuste jim vybrat dárek podle měsíce, ve kterém se narodili. Tímto chytrým a jednoduchým způsobem možná odhalíte skryté záliby obdarované osoby, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

 

Kozoroh

22. prosince – 20. ledna

Kozorohové jsou často nesmělí, zdrženliví a přemýšliví. Takové osoby neberou nic na lehkou váhu, jsou vytrvalí a velmi ctižádostiví, proto se jen velmi těžce dokážou uvolnit. Perfektním dárkem pro takové osoby budou například hodinky, diáře nebo uvolňující procedury.

 

Vodnář

21. ledna – 20. února

Vodnáři jsou idealisté, kteří mají rádi svůj klid. Vyhýbají se konfliktům a neradi jsou do něčeho nuceni. Vodnáři mají rádi nové a moderní věci. Ideálním dárkem pro Vodnáře budou nové doplňky do bytu, zajímavé knihy nebo nové oblečení.

 

Ryby

21. února – 20. března

Ryby jsou velmi vnímavé, pružné a dokážou se sžít s jakoukoliv situací. Velmi často se ryby nechají ovlivnit a občas jsou zbytečně moc přecitlivělé. Ryby dělají rády radost ostatním a touží po objetí a rodinném teple. Chybu nikdy neuděláte, pokud rybě koupíte zajímavou knihu, kosmetiku, oblíbenou hudbu nebo pletený svetr.

 

Beran

21. března – 20. dubna

Berani jsou spontánní a přímí, vždy se snaží žít přítomností a zajímají se o věci kolem sebe. Osoby narozené v tomto znamení se rády zajímají o nové věci, proto bude vhodným dárkem například naučná kniha, historický film nebo encyklopedie.

 

Býk

21. dubna – 21. května

Býci si rádi užívají života, jsou vytrvalí a nepřestanou, dokud nedosáhnou svého. Pro tyto osoby jsou cenné věci, které mají dlouhou životnost. Býkovi darujte něco ze zlata, stříbra nebo starožitností.

 

Blíženci

22. května – 21. června

Blíženec je nestálý, neklidný, živý a velmi zvědavý. Často se nechá unést vlastní fantazií. Vhodným dárkem je víkendový pobyt, fotoaparát nebo dobrodružná kniha.

 

Rak

22. června – 22. července

Člověk narozený v tomto znamení je křehký, zranitelný a velmi citlivý. Pro raka je vhodný dárek cokoliv, co zútulní jeho oblíbený domácí prostor. Darovat můžete sošku, hrneček, polštář nebo jiné vybavení bytu.

 

Lev

23. července – 22. srpna

Lvi jsou odvážní, panovační a mají úžasný orientační smysl. Osoby narozené v tomto znamení nesnáší průměrnost a rády vynikají. Radost lvovi uděláte dárky s monogramem.

 

Panna

23. srpna – 22. září

Panna je člověk přesný, spolehlivý a šetrný, často mu však chybí sebejistota. Vhodným dárkem pro toto znamení je diář, taška s pořadači na doklady nebo nejrůznější složky.

 

Váhy

23. září – 23. října

Váhy nesnáší spory, a proto se vyhýbají intrikám a lžím. Mají rádi spravedlnost a vždy se snaží rozhodnout správně, proto jsou velmi váhavé. Radost těmto lidem uděláte keramikou, obrazem, svícnem nebo nějakým dekoračním šperkem.

 

Štír

24. října – 22. listopadu

Štír je vytrvalý a bystrý člověk plný energie, který miluje změny. Skvělým dárkem pro toto znamení bude poukaz do lázní nebo na hory.

 

Střelec

23. listopadu – 21. prosince

Střelec je samostatný jedinec, který touží po exotice a vše dělá s nadšením. Střelec vždy rád poznává nová místa, a tak je vhodným dárkem výlet do nového prostředí.

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 62

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *