Originální vánoční dárky – naše tipy!

Nadělte letos svým blízkým něco opravdu originálního! Inspirujte se naším výběrem.

Vánoce se blíží a Vás pomalu opět přepadá známý předvánoční stres a panika, jaké dárky by letos mohly Vašim nejbližším vykouzlit úsměv na tváři? Nenechávejte vše tradičně na poslední chvíli a překvapte tyto Vánoce své nejmilejší opravdu originálním dárkem v podobě nezapomenutelného zážitku. Vánoční dárky nemusejí mít vždy tradiční podobu a mnohdy ty nehmotné udělají obdarovanému ještě větší radost, než drahý šperk nebo domácí spotřebič. Zážitkové dárky mají nejrůznější podoby, vybírat si můžete mezi adrenalinovými a sportovními zážitky, rodinnými výlety nebo relaxačními procedurami. Zážitkové vánoční dárky jsou vhodné pro osoby snad všech věkových kategorií a vybere si mezi nimi opravdu každý.

 

Odpočinek v pivních lázních

Chcete letos své nejbližší na Štědrý večer opravdu šokovat originálním dárkem, na který jen tak nezapomenou? Darujte jim odpočinkový pobyt v pivních lázních! Pivní lázně patří v posledních letech mezi jedny z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších lázeňských a relaxačních procedur a potěší zajisté nejen milovníky tohoto lahodného zlatavého moku, ale i osoby toužící po zaslouženém odpočinku. Během pobytu v pivních lázních se uvolníte, zapomenete na každodenní problémy a starosti, uděláte něco prospěšného pro své tělo a navíc prožijete společné chvíle se svými nejbližšími.

 

Nezapomenutelný dárek plný adrenalinu

Pokud Vaši blízcí mají rádi dobrodružství, jen tak něčeho se nebojí a adrenalin jim doslova koluje v žilách, rozhodně je potěší jeden z nabídky adrenalinových zážitků. Dopřejte jim nespoutanou zábavu a den, na který nikdy nezapomenou! Vybírat můžete například mezi nejrůznějšími automobilovými zážitky, akční střelbou, plachtěním nebo tandemovými seskoky. Velmi oblíbený je letos tzv. flyboarding, díky kterému můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jak se cítí delfíni, kteří skáčou nad vodní hladinu. Ke skokům nad vodu napomáhá speciální zařízení s vodními tryskami, které dokáže člověka vyzdvihnout i do výšky 9 metrů. Flyboarding je vhodný jak pro muže, tak pro ženy a zajisté si je zamiluje každý adrenalinový nadšenec.

 

Svět z ptačí perspektivy

O létání snil alespoň jednou v životě určitě každý z nás. Svým blízkým nyní můžete darovat let horkovzdušným balonem, vyhlídkový let vrtulníkem, pozoruhodný let větroněm nebo malým letadlem. Díky těmto dárkům můžete svým přátelům a známým nejen splnit dávný sen o létání, ale také jim umožníte úžasný pohled na město z ptačí perspektivy, čímž se zvýší jejich všeobecný přehled, podívají se z oblaků na nejzajímavější místa v okolí a navíc si odnesou domů vzpomínky na tento jedinečný a úžasný den.

 

Levné víkendové pobyty pro dva

Chtěli byste udělat někomu z Vašich blízkých opravdu šťastné Vánoce a pozvat ho na společný víkendový pobyt v lázních nebo wellness centru, obáváte se však, že si tento druh dárku nemůžete dovolit? Právě pro takové situace je zde nabídka s názvem Levné víkendové pobyty pro dva.

Levné víkendové pobyty pro dva jsou jedny z nejvýhodnějších víkendových pobytů. Možná nebudete ubytování v nejmodernějším a nejluxusnějším hotelu, ale i tak Vám bude k dispozici vkusně zařízený pokoj a nabídka všech služeb, které byste během svého pobytu mohli potřebovat. Darujte letos o Vánocích víc než jen dárek, darujte nezapomenutelný víkend plný hýčkání a relaxace. Levné víkendové pobyty pro dva si užijí zajisté jak ženy, tak muži všech věkových kategorií. Váháte-li stále nad správným dárkem, pak jste snad již našli v naší nabídce to, co jste hledali.

Procedury

I když jsou tyto víkendy trochu levnější, nemusíte se vůbec obávat, že byste přišli o správný požitek ze speciálních wellness procedur. Nejrůznější druhy masáží, uvolňujících zábalů a bylinných koupelí už čekají jen na Vás a Vámi obdarovanou osobu.

Levné pobyty

Někomu se můžou zdát levné pobyty jako nedostačující, garantujeme Vám však, že i během levných pobytů zažijete nezapomenutelné a ničím nerušené chvíle v krásném prostředí. Levné víkendové pobyty pro dva jsou jedny z nejvýhodnějších typů víkendů. Nejen že s nimi ušetříte peníze, ale také čas, protože si je můžete objednat z klidu a pohodlí Vašeho domova. Rozjasněte oči Vámi milované osoby a pozvěte ji na nezapomenutelný víkend plný hýčkání a odpočinku.

 

Romantický víkend pro dva

Ujistěte svou manželku či přítelkyni v tom, že si vybrala skutečně správně a darujte jí letos k Vánocům dárek, který jí vykouzlí na tváři velký a hlavně upřímný úsměv. Romantický víkend pro dva je skvělým způsobem, jak si užít pár ničím nerušených dní ve dvou.

Romantický víkend pro dva je zážitek, na který zajisté budete oba vzpomínat ještě dlouho poté. Svíčky, romantická atmosféra, vynikající večeře, krásná kytice, kouzelné aroma, láhev sektu, uvolňující procedury a stylově zařízený pokoj – to je ta správná romantika. Tento dárek zajisté ocení každá žena a Vy se navíc nemusíte obávat, že byste jí daroval něco, co by neocenila a jen tak zahrabala někam hluboko do svého šatníku. Darujte své milované originální zážitek a pozvěte ji na víkend plný romantiky.

Procedury

Procedury, které během romantického víkendu pro dva budete absolvovat, jsou určeny samozřejmě pro páry. Můžete si tak užít společnou koupel ve speciální dvoj vaně plné piva, čokolády nebo bylinných směsí nebo vyzkoušet částečné nebo celkové masáže pro dva. Pokud však dáváte přednost uvolnění o samotě a sejít se chcete až na společné večeři, tak pro Vás jsou zde pak speciálně připraveny oddělené procedury navržené pro dámu a procedury pro potřeby pána.

Ubytování

Ubytování budete ve vkusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s výhledem na čarokrásnou krajinu. Součástí pokoje je samozřejmě také vlastní koupelna s WC, trezor, TV + satelit, připojení na internet, telefon a úložné prostory. Po příjezdu na pokoji naleznete láhev sektu nebo vína a v některých ubytovacích zařízeních také kytici pro dámu. Kromě toho Vám bude umožněno parkování přímo u hotelu.

 

Relaxační víkendové pobyty

Rozjasněte o těchto Vánocích nejen vánoční světýlka, ale také úsměv na tvářích Vašich nejbližších! Máme pro Vás tip na originální vánoční dárek, na který Vámi obdarovaná osoba zajisté jen tak nezapomene.

Relaxační víkendové pobyty jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže bez rozdílů nebo věkových omezení. Představují dávku správného uvolnění a odpočinku, po kterém odjedete Vy nebo Vámi obdarovaná osoba domů odpočatá a plná energie do dalších dnů. Když darujete svým blízkým relaxační víkendové pobyty, nedarujete jen samotný pobyt, ale také útěk od každodenních starostí a povinností a mnohdy již opakujícího se stereotypu. Úžasný zážitek plný hýčkání a rozmazlování v krásně vybaveném hotelu či penzionu, to jsou relaxační víkendové pobyty.

 

Průběh víkendu

Během 3 dnů zažije obdarovaný pořádnou dávku odpočinku. Hned po příjezdu ho bude čekat osvěžující přípitek (sekt nebo víno) a seznámení s jeho pokojem. Večer pro něj bude připravena večeře o několika chodech ve vynikající restauraci a poté už jen ničím nerušený odpočinek v jeho pokoji. Ráno se dočká chutné snídaně, která je většinou hostům nabízena v podobě bohatých teplých i studených švédských stolů, ze kterých si každý vybere to, co mu chutná nejvíc. V průběhu dne pak host absolvuje předem zamluvenou relaxační proceduru a večer znovu vyrazí na večeři. Během pobytu bude hostům, kteří přijeli svým vlastním autem, umožněno parkování přímo u hotelu.

 

Ubytování

Pokoje jsou ve většině případů vybaveny jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou postelí a vlastní koupelnou s WC. Kromě toho na pokoji najdete také TV se satelitem, internet, vysoušeč vlasů, trezor, minibar a po domluvě také vlastní balkon.

 

Procedury

Mezi nejčastější relaxační procedury patří samozřejmě hned několik typů uvolňujících masáží, očistných zábalů a aromaterapeutických bylinkových koupelí. Každý komplex má svou originální nabídku, takže v konečném důsledku záleží jen na Vás, které procedury a které ubytování svému blízkému vyberete.

 

Wellness víkend

Přemýšlíte již delší dobu marně nad tím, co letos darujete svým nejbližším? Překvapte je originálním dárkem v podobě uvolnění a relaxace. Právě toto totiž zažijí, když jím darujete poukaz na ničím nerušený Wellness víkend.

Tento druh relaxace je oblíbený nejen u žen, ale také u mužů a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Každý měsíc navštíví tato zařízení tisíce spokojených klientů, kteří domů odjíždějí odpočatí a plní nové energie do dalších dnů. Výhodou odpočinku ve wellness centrech je to, že zde budete mít k dispozici nejen svůj pokoj s vlastní koupelnou a jiným sociálním vybavením a předem zamluvené procedury, ale také bazény, páry, sauny, fitness a mnohá další vybavení, které pak po čas svého pobytu můžete neomezeně využívat. Neváhejte a udělejte rezervací jednoho z těchto pobytů svým nejbližším opravdu Veselé Vánoce!

 

Wellness procedury

Mezi nejoblíbenější a samozřejmě také nejvyhledávanější wellness procedury patří rozhodně masáže. Ve wellness centrech se nejčastěji setkáte s masáží klasickou, masáží celého těla, speciální masáží horkými lávovými kameny, podvodní masáží, masáží tlakovou, masáží chodidel nebo masáží hlavy a krku. Pro ty, kteří masírování zrovna neholdují, jsou ve wellness lázních připraveny také bahenní, očistné nebo parafínové zábaly. A komu by nevyhovovaly ani zábaly, ti mohou vyzkoušet aromaterapeutickou bublinkovou koupel s bylinnými přísadami, pitnou léčbu, peeling nebo mnohé další.

 

Ubytování

Během pobytu budete Vy nebo Vámi obdarovaný jedinec ubytování ve vkusně zařízeném wellness hotelu či penzionu, kde najdete vše, co byste mohli v průběhu svého pobytu potřebovat. Ve Vašem pokoji najdete většinou dvoulůžkovou nebo jednolůžkovou postel, TV + satelit, internetové připojení, úložné prostory, minibar a trezor. Součástí pokoje je pak samozřejmě i vlastní koupelna s WC a na požádání můžete dostat také pokoj s balkonem. Wellness hotely a penziony jsou vždy umístěny v pestré okolní přírodě, takže nemusíte mít strach, že byste se začali po jednom dni nudit. Návštěvníky, kteří se na pobyt vydají vlastním autem, pak jistě potěší fakt, že ve většině wellness hotelů je parkování přímo u hotelu zahrnuto již v celkové ceně.

 

Lázeňské pobyty

 

Marně si lámete hlavu s tím, jakým vánočním dárkem udělat letos radost svým nejbližším? Máme pro Vás nápad, kterým jsou speciální Lázeňské pobyty. Vykouzlete úsměv na tváři dárkem, který je v sobě skrývá dny plné odpočinku a relaxace.

Lázeňské pobyty jsou vhodné pro ženy i pro muže snad všech věkových kategorií. Najdete mezi nimi relaxační víkendy, ozdravné pobyty, wellness relaxaci, romantické pobyty pro páry nebo také velice oblíbené pobyty v pivních lázních, které udělají radost především všem milovníkům tohoto zlatavého moku.

Postarejte se o to, aby Vámi vybraná osoba utekla na pár dní od všech povinností a starostí všedních dnů a nechte ji hýčkat v rukou lázeňských odborníků. Lázeňské pobyty zajisté pod vánočním stromečkem potěší každého.

 

Ubytování

Během Lázeňského pobytu bude Vámi obdarovaná osoba ubytována ve vkusně zařízeném hotelu či penzionu, kde dostane vše, co by v průběhu svého pobytu mohla potřebovat. K dispozici ji budou všechna hotelová vybavení a pak samozřejmě i pokoj, ve kterém najde dvoulůžkovou nebo jednolůžkovou postel, TV se satelitem, trezor, minibar, telefon, internet a vysoušeč vlasů. Kromě toho má každý pokoj i svou koupelnu a malý balkon.

 

Strava

Jaké občerstvení bude obdarovanému poskytnuto, záleží především na tom, které lázně mu vyberete. Většinou se však skládá ze snídaně ve formě teplých i studených bufetových stolů, kde si každý vybere to, co mu chutná a večeře skládající se z několika chodů v hotelové restauraci.

 

Procedury

Dávno již není pravdou, že do lázní musí jezdit jen lidé trpící nějakým onemocněním. Vydat se zde mohou také lidé toužící po pár dnech odpočinku a relaxace. Mezi nejběžnější lázeňské procedury patří především uvolňující masáže, omlazující zábaly a bylinné bublinkové koupele.

 

Zimní víkendy

Zimní krajina, místo neznámé.

 

Překvapte své blízké letos pod vánočním stromečkem opravdu stylovým dárkem a pozvěte je na pár dní na České nebo Rakouské hory. Zimní víkendy jsou samozřejmě určeny především pro všechny milovníky zimních sportů, ocení je ale také ti, kteří touží po klidné relaxaci v pohádkově zasněžené a sněhem třpytící se krajině.

Zima se často zdá některým z nás příliš dlouhá a nudná, jestli je to i Váš případ, změňte to. Zažijte během této zimy to pravé dobrodružství a přestaňte na svém dvorku plácat sněhuláky. Pobyt na horách je zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Výběrem jednoho pobytu z kategorie Zimní víkendy zaručeně vykouzlíte úsměv na rtech snad každého příznivce zimní zábavy.

 

Ubytování

Pokoj, ve kterém budete během svého pobytu ubytováni, se samozřejmě liší podle počtu osob, které na Zimní pobyt přijedou. Ve všech pokojích ale naleznete vlastní koupelnu s WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem, TV se satelitem a připojením na internet. Každý hotelový pokoj má výhled na okolní hory, takže si budete připadat jako byste se ocitli v pravé vánoční pohádce. V hotelu najdete také restauraci, ve které se během pobytu budete stravovat a jiná zařízení pro zábavu a odpočinek.

 

Zábava

Jak již bylo zmíněno, hory ocení zejména všichni sportovní nadšenci. Pro ty zde bude připraveno velké množství pečlivě upravovaných sjezdovek, běžkařských stezek i sáňkařských drah, které mohou samozřejmě vyzkoušet nejen naši nejmenší. Pro dobrodruhy jsou pak na horách připraveny vyznačené turistické stezky nebo cestičky, ke kterým Vám v hotelu zapůjčí speciální sněžnice do hlubokého sněhu. Ať už tedy lyžovat umíte nebo ne, několikadenní pobyt na horách si zajisté zamilujete.

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *