Pivní lázně Štramberk

od 1.700 

Pivní lázně patří v poslední době mezi nejvyhledávanější a také nejoblíbenější způsob, jak se uvolnit a na pár dní si, jak se patří odpočinout. Proč tedy nedarovat Vašim blízkým letos o Vánocích místo dárku, který pak nevyužijí, pár dní zaslouženého odpočinku a útěku od každodenních starostí a povinností? Právě to a ještě mnohem víc totiž nabízejí Pivní lázně Štramberk.

Ničím nerušený pobyt v Pivních lázních Štramberk zajisté ocení jak muži, tak ženy. Bude jim dopřáno nezapomenutelné uvolnění během koupele ve speciální dřevěné nebo měděné vaně plné teplé vody s pivními a bylinnými přísadami. Během koupele navíc obdarovaný bude moct vypít tolik piva, kolik bude chtít a dokonce si ho bude moct i sám čepovat. No řekněte sami, kterému správnému Čechovi by se to nelíbilo?

 

Procedury a jejich účinky

Pivní koupel obsahuje velké množství vitamínů, které získává z unikátních přísad na výrobu piva. Jedná se, zejména o vitamín B. Návštěvníci lázní se často diví, proč je teplota koupele tak vysoká, je to však zcela nezbytné. Jen ve vodě vysoké teploty se totiž uvolní potřebné léčivé a relaxační látky, díky kterým je pivní koupel tak oblíbená. Během koupele se navíc čistí pokožka, zlepšuje se krevní oběh a prohřívají se klouby.

Pivní lázně Štramberk se od ostatních pivních lázní liším tím, že pouze zde můžete vyzkoušet jedinečnou pivní aromaterapii, kterou postupně uvolňují chmelové silice. Chmel je také v těchto pivních lázních hlavní složkou všech éterických olejů, které jsou tu využívány během masáží a dalších procedur. Jen tyto lázně tedy Vámi obdarovanému nabídnou to nejdokonalejší pivní uvolnění.

 

Ubytování

Pivní lázně Štramberk najdete ve stejnojmenném městečku rozprostírajícím se v Moravskoslezském kraji. Nacházejí se přímo uprostřed náměstí, a to v budově, kde dříve byla pouze léčivá solná jeskyně. Majitel tohoto domu se však rozhodl rozšířit jeskyni i o vlastní pivovar a s ním spojené pivní lázně. Kromě lázní tady tedy najdete i originální kvasnicové pivo Trubač, které si zde jezdí vychutnat lidé z širokého okolí. Vy nebo Vámi obdarovaný tohoto piva může během svého pobytu vypít, kolik bude chtít.

Průměrné hodnocení 5 / 5. Hlasovalo: 14