Pivní lázně Chodová Planá

od 1.990 

Překvapte letos o Vánocích své blízké opravdu originálním a nezapomenutelným dárkem! Darujte jim ničím nerušený odpočinek, který představují Pivní lázně Chodová Planá.

Pivní lázně v poslední době patří mezi nejvyhledávanější způsoby relaxace a oblíbí si je zajisté jak muži, tak ženy. Udělejte tyto Vánoce speciální a vykouzlete úsměv na tváři vskutku jedinečným dárkem.

Pivní lázně Chodová Planá jsou celosvětově proslavené lázně nacházející se v Západních Čechách. Neustále zdokonalují a vylepšují své služby, a tak se mohou zařadit mezi jedny z vůbec nejlepších lázní tohoto druhu na světě. Kromě samotné pivní koupele zde na Vámi obdarovaného člověka bude čekat také krásná architektura místního pivovaru, profesionální péče lázeňských zaměstnanců a úžasná okolní krajina.

 

Pivní lázně Chodovar pro dva

Chcete o Vánocích udělat tímto lázeňským pobytem radost své partnerce či partnerovi, ale bojíte se pustit je do lázní úplně samotné? V tom případě si zamluvte pobyt Pivní lázně Chodová Planá, který je určen pro dvě osoby. Užijete si tak procedury, které jsou připraveny speciálně pro páry, mezi které patří například romantická pivní koupel ve dvojité vaně nebo dvojité masáže. U některých pobytů je pro zamilované páry připravena také romantická večeře při svíčkách.

 

Piva čepovaná v těchto lázních

Ze zdejšího ležáckého sklepa si můžete dopřát vynikající kvasnicový Zlatý ležák a ze sudu ochutnáte 13° Zámecký ležák speciál a 10° Zámecké černé. Jediné lahvové pivo, které v těchto lázních najdete, je pak stejně chutný nealkoholický Chodovar.

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Hlasovalo: 13