Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

od 2.970 

Vánoce se rychle blíží a Vy stále marně den za dnem přemýšlíte čím letos pod stromečkem obdarovat své nejmilejší? Darujte jim něco, co jen tak nepohodí někde v koutě, ale budou na to vzpomínat ještě dlouhá léta. Právě takovým dárkem totiž mohou být Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.

Pivní lázně ohromí nejen milovníky tohoto zlatavého moku, ale oblíbí si je i ti, kteří už delší dobu nutně potřebují trochu zaslouženého odpočinku. Nechte své blízké relaxovat v rukou skutečných odborníků a kupte jim zážitek, na který jen tak nezapomenou. Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm jsou skvělým způsobem, jak o Vánocích rozzářit nejen vánoční světýlka, ale také úsměv na tváři Vašich blízkých.

 

Rožnovská pivní procedura

Zajímá Vás, co vlastně Vámi obdarovaného v Pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm čeká? Nejprve se po dobu 25 minut uvolní v jemné relaxační bylinné páře. Poté se na 25 minut ponoří do jedinečné 34° pivní lázně, kde se vyčistí nejen jeho mysl, ale také pokožka a uvolní se všechno namáhané a stažené svalstvo. Po koupeli na něj bude čekat speciální půlhodinový detoxikační zábal a uvolňující masáž horkými lávovými kameny. Nakonec pak bude obdarovanému dopřán už jen ničím nerušený pobyt na lůžku.

 

Pivní lázně v Rožnově pro dva jako dárek

Toužíte tímto pobytem v pivních lázních obdarovat svou partnerku či partnera, ale nechcete ho pustit samotného? Pak se tedy vydejte do Pivních lázní Rožnov pod Radhoštěm společně a užijte si romantické chvíle během pivní koupele v měděné vaně pro dvě osoby.

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 312