Posíláte každoročně vánoční přání své rodině a přátelům? Posíláte stále dookola to samé a chtěli byste změnu? Vyberte si své vlastní – originální blahopřání snadno, rychle a třeba také netradičně, či vtipně.

Rychlý výběr:

Textová vánoční přání

Vsaďte na klasiku a zašlete svým blízkým originální textové přání! Připravili jsme pro vás pár textových přání pro inspiraci – můžete si tato přání buď upravit dle libosti, nebo pouze zkopírovat a zaslat. Věříme, že vás naše přání zaujmou.

Tak zase po roce máme tu Vánoce. Vánoční nálada všechny nás ovládá. Já chci Vám za všechny poslat pár řádků, příjemné prožití Vánočních svátků.

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list v kalendáři. Úspěšný celý rok přejí …

Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu a přátele, co nikdy nezradí, k bohatství krůček, ke štěstí krok, nádherné Vánoce a Nový rok přejí …

Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. Krásné vánoce přeje …

Krásné prožití svátků vánočních, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce přeje …

Přejeme Vám ze srdce, hezké šťastné Vánoce. Pohodu a klid, tak jak to má být!

Hvězda vánoční na cestě z půlnoční ať jasně vám svítí a máte šťastné žití.

Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid, pohodu, ve třetím dobrou náladu. Veselé Vánoce!

Ať Štědrý den je opravdu štědrý, ze srdce přeje…

Ať atmosféra, kterou mají Vánoce, drží od vás dál všechny nemoce a taky smůlu, neúspěch a zlost, ať všeho krásného máte vždy dost. Krásné svátky.

TIP: Přehrajte si vánoční koledy online z pohodlí vašeho domova.

Blahopřání k Vánocům a novému roku

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc přetrvala a úspěchy příštího roku ať předstihnou roky minulé Vánoce plné štědrosti, pohody, lásky, klidu, v novém roce hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není. Dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce!

Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví! Hezké prožití večera splněných přání, svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce přeje…

Přejeme Vám ze srdce překrásné Vánoce… a Silvestr ať vykouzlí štěstí, lásku, úsměv na tváři, ať se Vám v novém roce všechno vydaří!

Příjemné prožití vánočních svátků a v roce 2022 pevné zdraví, štěstí, lásku a řadu správných rozhodnutí na cestě ke splněným snům přeje…

Krásné prožití vánočních svátků, šťastný nový rok, hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů Vám přeje…

Krásné svátky vánoční, ať Vám přinesou chvíle radostné. V novém roce lásku, svornost a všeho hojnost přeje…

Příjemné prožití a pohodovou atmosféru svátků vánočních, bohatého Ježíška, veselou sklenku na Silvestra a šťastné vstoupení do nového roku přeje…

Ať poselství této tajemné vánoční noci, poselství pokoje a lásky, naplní život nejen o vánočních svátcích, ale i ve všech dnech nového roku!

Šťastné a spokojené svátky vánoční, mnoho štěstí a pevné zdraví v novém roce.

Pod stromkem dárky, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. Ke štěstí krůček, k bohatství krok, překrásné Vánoce a šťastný nový rok!

Pod stromečkem darů dosti, kapra, co má málo kostí. Na Silvestra láhev moku, vše nejlepší v novém roku!

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, v novém roce všechno dobré, hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Ať radostné poselství Vánoc naplní naše srdce a přetrvá po celý nový rok!

Vánoce se blíží, tak se s blízkými radujte, ať vás nic netíží, do nového roku vstupujte s čistou hlavou a nohou pravou.

Klidné svátky vánoční a šťastný nový rok, srdečně vám přejeme, k dokonalosti jen krok.

Přejeme Vám hezké sváteční dny a úspěšný nový rok.

Ozdobenou jedličku, Vánoce na jedničku. Spoustu krásných darů, nápoj do pohárů. Smích a štěstí jen po boku, všechno krásné v novém roku.

Přeji Vám v žáru světel stromečku, aby láska zavítala do vašeho domečku. Na Vánoce jen spoustu radosti a v novém roce žádné starosti.

Pod stromeček balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví, lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost, hezké svátky, radost, úspěch, pevný krok a pak šťastný nový rok. Veselé Vánoce přeje …

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí skok, nádherné Vánoce i nový rok!

Radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce.

Hezké Vánoce, šťastný nový rok, na stole ať voní grog. Dobré pití na připití, stromeček ať pěkně svítí. Co nebylo tento rok, ať se splní napřesrok.

Oslavte Vánoce skutečně parádně a v novém roce mějte se bezvadně. PF 2022

TIP: Máte již napečeno vánoční cukroví? Inspirujte se a zobrazte si nejlepší vánoční cukroví.

Vánoční básničky & přaníčka

Chcete vaše známé, rodinu či kamarády potěšit vánoční básničkou? Připravili jsme pro vás pár příkladů:

A už máme Vánoce,
zase jednou po roce.
Venku padá mráz a sníh,
děti jezdí na saních.
Ve vaně nám kapr spí,
máma peče cukroví.
Dárky budou hnedle, hnedle
v předsíni už stojí jedle.

Až uslyšíš večer zvoneček,
očekávej dáreček.
Červená stuha zdobí jej,
rychle pro něj utíkej.

Kapr už je na talíři, sváteční pohoda se šíří, kolem všichni blízcí jsou, Ježíšek má dneska show! Přejeme vám, přátelé, Vánoce šťastné a veselé!

Každý si svůj sen tiše sní,
já jsem skřítek vánoční.
Sny Tvé i přání znám,
sněhovou vločku posílám.
Zastudí Tě na čele a zašeptá
… ŠŤASTNÉ A VESELÉÉÉ!

Bohatý stůl, výtečnou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, jež nikdy nezradí…

Ať je hodně dárečků i u tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocům!

A už máme Vánoce,
zase jednou po roce.
Venku padá mráz a sníh,
děti jezdí na saních.
Ve vaně nám kapr spí,
máma peče cukroví.
Dárky budou hnedle, hnedle
v předsíni už stojí jedle.
Ať je hodně dárečků i u tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocům!

Až uslyšíš večer zvoneček,
očekávej dáreček.
Červená stuha zdobí jej,
rychle pro něj utíkej.
ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE

Cukroví voní, zvoneček zvoní, stromeček svítí, sníh venku se třpytí. Vánoce přišly k nám, já pohodu posílám. Až přijde Ježíšek, dejte mu oříšek, dejte mu cukroví, dárky Vám napoví. Že Vás má někdo rád, bude tak hezky hřát. Spokojené Vánoce!

Hvězdička stříbrná dopadla na zem
a všechno kolem nás mění se rázem.
Hvězdička stříbrná jehličím zavoní,
Vánoce přišly k nám, zvoneček zazvoní.
V okně kvetou květy z ledu,
těšíme se na koledu.
Krátký den a dlouhá noc,
už je blízko do Vánoc.

Vánočku na stole, mandličky na ní, přejeme splnění všech tajných přání. Ať zlaté prasátko pod stromkem běhá, na tvářích stále smích a v srdci něha.

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční.
Sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám.
Zastudí Tě na čele a zašeptá .. ŠŤASTNÉ A VESELÉÉÉ!

V jedné rybí zátoce kapři slaví Vánoce, stromek mají z vodních řas, tam co je ta velká hráz. Pod stromkem jsou balíčky pro kapry a kapříčky, mají dárky, aby ne jako v každé rodině. Kapr dá své kapřici z nových šupin čepici, kapřice má pro tátu lesklou rybí kravatu a kapříkům na ploutvičky dají teplé rukavičky. Všichni kolem stromečku radují se z dárečku. Nádherné Vánoce.

Obrázková vánoční přání

Vyberte si své blahopřání pomocí šípek (doprava a doleva). Klikem na obrázek jej zvětšíte. Pokud chcete obrázek uložit, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Uložit obrázek jako…“.

TIP: Chcete obrázkové vánoční přání s textem? Zobrazte si vánoční pohlednice.

SMS vánoční přání

Málo osobní, za to rychlá a spolehlivá jsou SMS přáníčka nebo krátké e-maily. Na naší stránce najdete celou řadu nejrůznějších vtipných přání, říkanek, romantických básniček nebo veršovaných vánočních textů.

Protože tuto možnost v dnešní době volí stále více a více lidí, snadno se stane, že Vám může přijít několik stejných přání. Proto si dejte s výběrem na čas a raději vždy do rýmu přidejte i nějakou osobní myšlenku, aby bylo vidět, že jste text jen neopsali.

Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky!

Sněhové vločky k Zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává. Překrásné Vánoce a Nový rok přeje

Tak jako za oknem snížek padá, do Tvého srdíčka štěstí sedá, zapomeň na bolest a starosti a přežij Vánoce i Nový rok v lásce, štěstí a radosti.

Krásné svátky vánoční, hezkou cestu půlnoční. Pod stromečkem velké rance, na Silvestra pěkné tance. O půlnoci lehký krok a pak šťastný nový rok!

Na vánoční stromeček
pověsíme zvoneček
a až svíčky zaplanou,
srdce spolu zůstanou…

Už brzy vůně cukroví
každičký kout provoní
a rozezní se koledy
– tak přeji hodně pohody!

Na Vánoce plná bříška,
spoustu dárků od Ježíška,
pohodu a klid,
tak jak to má být.
Pro další rok zdraví, štěstí,
ať se máte pořád hezky.

Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích…

Ať zvony zvoní a srdce plesají, ať svíce hoří a číše cinkají. Teď když ke štěstí už je jen krok, přeji Vám šťastný ten nový rok.

Zelenej se jedličko, narovnej se maličko. Líbíš se mi, vezmu si tě, budeš vonět v našem bytě. Dám ti hvězdu na čelo, večer bude veselo. A to ti můžu předem slíbit, bude se ti u nás líbit. Ježíšku, prosím Tě, přečti si mé psaní. Je krátké. Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce takoví, jak na Vánoce! Ať jsou milí, míň se mračí… Děkuji Ti. To mi stačí.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně štěstí v novém roce!

Do nového roku ti přeji, aby ses nepíchla o trn, aby ti do oka nespadla střepina ze zlého zrcadla, aby k tobě přijel princ na bílém koni a hlavně, abys měla vždy z pekla štěstí!

Padá snížek tiše, mráz na okna domu píše: Ježíšek teď dárky shání, aby splnil všechna přání. Ať Vám dárky na Vánoce nesou štěstí v novém roce!

Až svíce vám na stromečku zazáří a zvonky začnou tiše hrát, já ač neviděna, vám hodně lásky a štěstí k vánocům budu přát.

Pod stromečkem balík zdraví – vzácný poklad jak se praví. Vánoce jsou krásné svátky, jídlo, smích a hlavně dárky. Přejeme vám hodně klidu, pohodu a dobrou rybu a pak jeden velký krok a hned je tu nový rok.

Co to cinká, co to voní,
kouzlo Vánoc jako loni.
Tichá chvíle k zastavení,
závan štěstí, nad něž není.

Připravte si pelíšek,
už k vám míří Ježíšek!
Dárky vozí podle chuti,
na saních i na peruti.
Proto všichni těšme se,
copak dneska přinese.

Krásné bílé Vánoce s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky, přikryté peřinkou splněných snů, plamínky pohody v očích, na Silvestra jistý krok a pak šťastný nový rok!

Až koledy budou hrát, pověsíme pod strop jmelí, políbím Tě a budu si přát, ať jsme spolu život celý. Šťastné Vánoce!

Až zaťuká Ježíšek na okýnko,
otevři alespoň malilinko.
Pod stromkem užívej klidu a pohody,
dárečky rozbal a zpívej si koledy.

Hodně štěstí, neboť je krásné, hodně zdraví, neboť je vzácné, hodně lásky, neboť jí málo a všechno další, co by za to stálo.

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si. Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem!

Veselé ať Tvoje svátky jsou, ať září prima pohodou. Ať Vánoce a Silvestr pomalu Ti utečou, ať nové roky štěstí, lásku do života Ti napečou!

Krásné bílé Vánoce, zlatou rybku v potoce. Ta, co plní tajná přání, od soumraku do svítání. Po Silvestru Nový rok, v novém roce jistý krok!

Třpytivý pozdrav sněžných vloček, pěkné dárky pod stromeček. Klid a radost na Vánoce, mnoho štěstí v novém roce!

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, tak šťastné a veselé.

Zvonky na stromku tichounce zvoní, cukroví po bytě slaďounce voní, za chvíli u stolu rodinná večeře, Ježíšek už skoro klepe nám na dveře.

Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavím tvář, ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv a otupí zlost, tak přeji všem lidem, ať vloček je dost!

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční, sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám; zastudí Tě na čele a zašeptá: šťastné a veselé!

Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání v balíčku objevíš vánoční vyznání…

Pod stromečkem dárků dosti, kapra co má málo kostí. A do nového roku, štěstí na každém kroku.

Přeji ti štěstí, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí.

Štěstí a lásku, radost a něhu ať Tobě přinese vánoční sen, přání mé najdeš na vločce sněhu, zachyť ji na ruku na Štědrý den!

Vánoční hvězda přináší radost, je jako značka blízko rozcestí. Nechť svítí Ti po celý rok, až budeš hledat cestu ke štěstí…

Veselé Vánoce já Ti chci přát, aby měl člověk člověka rád. Abychom navzájem si víc štěstí přáli, aby ty roky nám pak za to stály!

Oceán štěstí, moře lásky, jezero porozumění, řeku vášně a jen maličký potůček slz Ti do příštího roku ze srdce přeje…

Vtipná vánoční přáníčka

Jste veselá kopa? Pobavte své blízké i o svátcích a odlehčete jim trochu předvánoční stres.

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou.
Žízeň prý má jako trám, letí, letí rovnou k vám.
Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku!

Sáně se mi rozpadly, dárečky mi rozkradli, andílci se někde tulí, čerti zase trávu hulí! Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu.. píše Vám Váš Ježíšek

Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement anebo maltu. Otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky vám přinese jedině Ježíšek.

Na Vánoce není sníh, vánoční přání papírové sněhulák už to není jako dřív. Nečekejte Ježíška, na saních se ani nehne, radši k peci si zalehne. Raději si dá ze dva rumy, než na saních by sedřel gumy. Následujte Ježíška, on ví, co se sluší, nalijte rum do bříška a zacpěte uši. Veselé Vánoce!

Šupinku pro štěstí, schovej si do dlaní, radost ti přinese, smutek prý zahání. K vánoční pohodě, rozkroj si jablíčko, přeji ti ze srdce zdraví a štěstíčko.

Letí Ježíšek s nadílkou,
vrtí při tom prdýlkou.
Žízeň prý má jako trám,
letí, letí přímo k vám.
Pokud čekáš nadílku,
nech za oknem lahvinku!

Ježíšek mi říkal, že by radši pích*l. Oddává se s*xu v lese, proto dárky nepřinese. A tak na něj nečekej, pohodu si užívej.

Ahoj, tady Ježíšek. Celý rok tě pozoruji, a tak dobře vím, že nekradeš, nepodvádíš, nelžeš a netuneluješ. Tak už mě neštvi a konečně se to nauč. Já ti pořád dárky nosit nebudu. Hezké Vánoce!

Nezapomeňte, že se Ježíšek narodil ve chlévě. A tak se vykašlete na vánoční úklid. Prostě zkrátka a dobře, aby se Ježíšek u vás cítil jako doma!

Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion. Neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček. Neplatil jsem daně, vzali mi i saně. Nevím už si rady, sob mi chcípnul hlady. V lese mám teď pelíšek, kašlu na vás. Ježíšek

Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu
– že jí měl dost, tak dal mě jí fůru.
Povídám: Ježíšku, co takhle štěstí?
Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí.

Do nového roku Ti přeji: 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů optimismu, 365 dnů štěstí, 8 760 hodin splněných přání, 525 600 minut pohody a 31 536 000 vteřin lásky!

Někteří peníze mají, jíní zase holé zadky, bez rozdílu já všem přeji veselé a hezké svátky!

Hezké svátky vánoční, denně chodím na noční. Začal jsem teď pracovat, musím dluhy zkracovat. Je to vlivem ryze celoroční krize. Peníze mi došly, sobi hladem pošli. Úvěr už mi nedají, chlupatý mě hledají, bohužel jsou v právu, prodával jsem trávu. Mám teď v lese pelíšek. Váš zkrachovalý Ježíšek. PS: Moji milí přátelé, přeji Vám Vánoce veselé!

Hodně štěstí, bílých vloček, spoustu dárků pod stromeček, vánoční zvoneček ať zvoní, cukroví ať krásně voní. Krásné Vánoce a pohodu v novém roce přeje…

Ručně vyrobená vánoční přání

Nejenže jsou ručně vyrobená vánoční přání na rozdíl od valné většiny běžně kupovaných přání vždy zaručeně originální, představují ale také mnohem osobnější způsobe, jak Vaší rodině a známím poblahopřát „Šťastné a veselé“.

Ruční výroba přáníček ale může být velimi časově náročná. To  uprostřed předvánočního shonu a činností jako je nakupování, uklízení, zdobení či pečení vánočního cukrový  může být důvodem, proč si i letos řeknete, že na takovou piplačku prostě nemáte čas, a radši se spokojíte s obyčejnými pohlednicemi či přáními z obchodu.

Pokud jste se ale pro letošek rozhodli, že už nechcete posílat kupovaná vánoční přání, máme pro Vás pár rad, jak Vaší výrobu vlastních originálních přání, která nejenže budou vypadat skvěle, ale také Vaše blízké rozhodně potěší, usnadnit a hlavně urychlit.

Vánoční přání, která jste dostali loňšké Vánoce, nebo balící papír, který je po svátcích ve slevě, jsou materiály, které se Vám pří výrobě vánočních přání rozhodně budou hodit. Sbírat můžete ale i během roku, a to například malé ozdoby, dekorace, droubnou bižuterii, korálky nebo kousky látek a krajek. Až se totiž rozhodnete, že je čas na výrobu vánočních přání, nebudete muset lopotně shánět materiál a za draho nakupovat nová přání, obrázky a ozdoby.

Nikdy se nepouštějte do přání, aniž by jste už měli dopředu jasno, co vlastně chcete vytvořit. Nejhorší je totiž situace, kdy jste uprostřed desátého přání, které je ale také tak zvaně přáním „na zkoušku“. Experimentovní je sice velmi kreativní a i zábavnou činností, ale vzhledem k tomu, že potřebujete svá přání vytvořit co nejrychleji, vyvarujete se tomuto zkoušení a dopředu si nakreslete přesný návrh co chcete vytvořit.

Než se pustíte do přání, udělejte si seznam, co všechno budete k výrobě potřebovat. Ujistěte se, že nejen všechen potřebný materiál na přání, jako je podkladový papír a dekorace, které jste si nasbírali do zásoby, máte pěkně po ruce, ale že Vám nechybí ani tavná lepící pistole, ozdobné pero či fix, nebo například obyčejné lepidlo.

Snažte se Váš pracovní postup udržet co nejjednodušší. Na vystřihování tvarů například používejte šablony, a celkově postupujte jako při „velkovýrobě“. Rozhodně nedělejte jedno přání po druhém, ale naopak dělejte jednu část pracovního postupu pro všechna přání najednou. Například nastříhejte vše, co je třeba nastříhat a až přejděte třeba k lepení.

Mnoho zdaru a Šťastné a veselé!

TIP: Hledáte více nápadů na výrobu vánočních ozdob a dekorací? Podívejte se do naší speciální kategorie.

Vánoční pohlednice online a zdarma

Vůbec první zmínky o vánočních pohlednicích se objevily již v první polovině devatenáctého století. Vznikly velmi jednoduše. Obchodník, kterého již nebavilo neustále opakovat jednu frázi každému svému zákazníkovi, přišel s nápadem, vyrobit vánoční pohlednici, která by to řekla za něj. Jednalo se o malou ilustrovanou kartičku, na které bylo napsáno krátké přání a pár řádků pro adresu.

Vánoční pohlednice seženete v novinových stáncích a supermarketech obvykle už od začátku října. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími vzory a tvary. Na pohlednicích jsou vánoční stromečky, zasněžené krajinky nebo náboženská tématika. Ve výběru přání se meze opravdu nekladou, a tak klidně můžete svým přátelům poslat přání, které po otevření zahraje jejich oblíbenou vánoční koledu.

Většina přání a pohledů v sobě již mají napsaný krátký text, takže nemusíte nic složitého vymýšlet, ale stačí připsat něco osobního a podepsat se. Vánoční pohlednice je stále velmi oblíbený způsob, jak dát druhému člověku během svátků najevo, že Vám na něm pořád záleží, i když se třeba během roku často nevidíte.

Pár vánočních pohlednic přidáváme níže ke stažení zdarma. Ať už pro inspiraci, anebo k vytisknutí a zaslání poštou, či předání osobně. Klikem na obrázek pravým tlačítkem myši a výběrem „Uložit obrázek jako…“ z menu si vánoční pohlednici uložíte do svého počítače.

3 další způsoby, jak blízkým popřát krásné vánoční svátky

Vánoce pomalu klepou na dveře a Vy marně přemýšlíte, jak letos popřát svým blízkým a přátelům krásné prožití vánočních svátků? Tradiční pohlednice a osobní přání už dávno vystřídaly jednoduché textovky, krátké telefonáty nebo e-maily. Zkuste se ale vrátit k tradičním způsobům nebo vymyslet letos něco originálnějšího, známí to zajisté ocení.

Vánoční telefonát

Nemůžete-li se s danou osobou vidět během vánočních svátků osobně, zkuste jim vykouzlit úsměv na tváři tím, že jim na Štědrý den ráno zavoláte. Telefonáty jsou pořád mnohem osobnější, než krátké a chladné zprávy. Vyzkoušet můžete také facetime nebo skype, kdy se s druhou osobou uvidíte alespoň skrz webovou kameru.

 

Osobní přání

Vánoce jsou období, kdy se mezi sebou navštěvují nejen rodinní příslušníci, ale také přátelé, kteří se dlouho neviděli. Zkuste své známé překvapit a v období adventu jim domů přinést malý dáreček v podobě krabice s cukrovím, na kterou umístíte ručně psanou kartičku s přáním. Nic totiž nepotěší druhého tak, jako když vidí, že jste si na něj udělali čas a dali si na vánočním přání opravdu záležet.

 

Originální přání

Pokud chcete být opravdu originální, můžete poslat svým blízkým domů kurýra s vánoční hvězdou nebo věncem, nechat jim zahrát oblíbenou vánoční písničku v rádiu nebo vymyslet cokoliv jiného. V dnešní sobě existuje již nepřeberné množství způsobů, jak druhé osobě naznačit, že Vám na ni záleží, proto nechte své fantazii volný průběh.

Přání pro zamilované

Dala jsem ti pod stromeček vánoční přání ten nejkrásnější dáreček… Je to moje srdce, nikoho jiného už totiž nechce! Šťastné a veselé!

Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeji na tyto Vánoce, tak mu odpovím, aby s láskou opatroval toho, kdo čte tyto řádky.

Když přijde v noci za tebou starý pán v dlouhém kabátě a s bílými vousy a bude tě strkat do pytle, tak se neboj. Psal jsem Ježíškovi, že tě chci pod stromeček.

Do nového roku Ti posílám tolik pusinek, kolik je ve Tvém šampaňském bublinek. Dobře je spočítej, ať každý ví, kolikrát Tě budu líbat dalších 365 dní.

Tohle je vánoční SMS lásky, co jemně pohladí tvé vlásky a popřeje ti krásné Vánoce a štěstí, zdraví v novém roce.

Už teď jsem si jistá, že budeš můj nejkrásnější vánoční dárek. Nemůžu se dočkat, až si tě rozbalím. Krásné Vánoce!

Koukni se pod stromeček – je tam jeden dáreček, co je ode mě, měj se kouzelně.

Přeji ti to, co člověk nejvíc potřebuje – zdraví; to, co člověk stále hledá – štěstí; a to, bez čeho se nedá žít – lásku. Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Vánoce jsou skvělé, to se nechat musí, posílám ti celé dvě vánoční pusy. Šťastné a veselé!

Textová vánoční přání v angličtině

Season´s greetings from …

Have the kind of Christmas that only comes once a year.

Happy Holidays to you and your family.

Merry Christmas and a Happy New Year!

I hope this card finds you enjoying the holiday season. Merry Christmas!

We are wishing you a Christmas filled with love, joy and peace.

Have fun doing all the things you get to do once a year at Christmas time.

Merry Christmas. I hope your holidays are enjoyable and relaxing.

Happy New Year greeting for you and your family.

Merry Christmas! We are wishing you a great holiday season.

Wish you a very happy Christmas with a lot of happiness.

May every day of the new year glow with good cheer and happiness for you and your family.

Wish you and your family a joyful, bright, healthy, prosperous and happy year ahead.

Be Merry! Be Happy! Have a Wonderful Christmas.

I Wish U Lovely X-mas.

Wishing You A Very Happy New Year.

Have a promising and fulfilling New Year!

Wish you a bright and happy New Year!

Líbil se vám tento článek? Ohodnoťte jej!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hlasovalo: 1465