Tip na dárek: Romantický víkend pro dva

Ujistěte svou manželku či přítelkyni v tom, že si vybrala skutečně správně a darujte jí letos k Vánocům dárek, který jí vykouzlí na tváři velký a hlavně upřímný úsměv. Romantický víkend pro dva je skvělým způsobem, jak si užít pár ničím nerušených dní ve dvou.

Romantický víkend pro dva je zážitek, na který zajisté budete oba vzpomínat ještě dlouho poté. Svíčky, romantická atmosféra, vynikající večeře, krásná kytice, kouzelné aroma, láhev sektu, uvolňující procedury a stylově zařízený pokoj – to je ta správná romantika. Tento dárek zajisté ocení každá žena a Vy se navíc nemusíte obávat, že byste jí daroval něco, co by neocenila a jen tak zahrabala někam hluboko do svého šatníku. Darujte své milované originální zážitek a pozvěte ji na víkend plný romantiky.

Procedury

Procedury, které během romantického víkendu pro dva budete absolvovat, jsou určeny samozřejmě pro páry. Můžete si tak užít společnou koupel ve speciální dvoj vaně plné piva, čokolády nebo bylinných směsí nebo vyzkoušet částečné nebo celkové masáže pro dva. Pokud však dáváte přednost uvolnění o samotě a sejít se chcete až na společné večeři, tak pro Vás jsou zde pak speciálně připraveny oddělené procedury navržené pro dámu a procedury pro potřeby pána.

 

Ubytování

Ubytování budete ve vkusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji s výhledem na čarokrásnou krajinu. Součástí pokoje je samozřejmě také vlastní koupelna s WC, trezor, TV + satelit, připojení na internet, telefon a úložné prostory. Po příjezdu na pokoji naleznete láhev sektu nebo vína a v některých ubytovacích zařízeních také kytici pro dámu. Kromě toho Vám bude umožněno parkování přímo u hotelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *