Tip na dárek: Relaxační víkendové pobyty

Rozjasněte o těchto Vánocích nejen vánoční světýlka, ale také úsměv na tvářích Vašich nejbližších! Máme pro Vás tip na originální vánoční dárek, na který Vámi obdarovaná osoba zajisté jen tak nezapomene.

Relaxační víkendové pobyty jsou určeny jak pro ženy, tak pro muže bez rozdílů nebo věkových omezení. Představují dávku správného uvolnění a odpočinku, po kterém odjedete Vy nebo Vámi obdarovaná osoba domů odpočatá a plná energie do dalších dnů. Když darujete svým blízkým relaxační víkendové pobyty, nedarujete jen samotný pobyt, ale také útěk od každodenních starostí a povinností a mnohdy již opakujícího se stereotypu. Úžasný zážitek plný hýčkání a rozmazlování v krásně vybaveném hotelu či penzionu, to jsou relaxační víkendové pobyty.

 

 

Průběh víkendu

Během 3 dnů zažije obdarovaný pořádnou dávku odpočinku. Hned po příjezdu ho bude čekat osvěžující přípitek (sekt nebo víno) a seznámení s jeho pokojem. Večer pro něj bude připravena večeře o několika chodech ve vynikající restauraci a poté už jen ničím nerušený odpočinek v jeho pokoji. Ráno se dočká chutné snídaně, která je většinou hostům nabízena v podobě bohatých teplých i studených švédských stolů, ze kterých si každý vybere to, co mu chutná nejvíc. V průběhu dne pak host absolvuje předem zamluvenou relaxační proceduru a večer znovu vyrazí na večeři. Během pobytu bude hostům, kteří přijeli svým vlastním autem, umožněno parkování přímo u hotelu.

 

Ubytování

Pokoje jsou ve většině případů vybaveny jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou postelí a vlastní koupelnou s WC. Kromě toho na pokoji najdete také TV se satelitem, internet, vysoušeč vlasů, trezor, minibar a po domluvě také vlastní balkon.

 

Procedury

Mezi nejčastější relaxační procedury patří samozřejmě hned několik typů uvolňujících masáží, očistných zábalů a aromaterapeutických bylinkových koupelí. Každý komplex má svou originální nabídku, takže v konečném důsledku záleží jen na Vás, které procedury a které ubytování svému blízkému vyberete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *